شـرکت پـارسیان لیفتـراک لوتـوس مـاشین
  • فروش و خدمات پس از فروش تویوتا
  • فروش و خدمات پس از فروش انواع لیفتراک و تجهیزات انباری
  • انواع لیفتراک و تجهیزات انباری
پرشین لیفتراک0 پرشین لیفتراک1 پرشین لیفتراک2 عاملیت فروش3
درباره پرشین لیفتراک

به نام خدا

این مجموعه نظر به اهمیت صنعت جابه جایی مواد در اجرا و پیشبرد اهداف والای پروژه های ملی و صنعتی استان فارس و جنوب کشور با هدف ایجاد یک مجموعه متخصص در زمینه فروش ، خدمات پس از فروش و تامین قطعات یدکی انواع لیفتراک فعالیت خود را با یاری خداوند منان از سال 1385 با فروش انواع لیفتراک های لینده ، تویوتا ، کوماتسو و دوو - دوسان آغاز نمود .
سال 1385 تا 1386 : بازاریابی و فروش لیفتراک های لینده .
سال 1386 ( شش ماهه اول ) : بازاریابی و فروش لیفتراک های دوو – دوسان و بازاریابی لیفتراک های کوماتسو .
سال 1386( شش ماهه دوم ) : قطع همکاری با لیفتراک های دوو – دوسان و کوماتسو و آغاز بازاریابی و فروش لیفتراک های تویوتا .
سال 1387 تا هم اکنون : اخذ نمایندگی از شرکت ایرتویا ( نمایندگی انحصاری تویوتا موتور کورپوریشن در ایران ) در زمینه فروش انواع لیفتراک ، ریچتراک و یدک کش ، خدمات پس از فروش و تامین قطعات یدکی اصلی لیفتراک های تویوتا .
سال 1388 ( سه ماهه چهارم ) تا هم اکنون : اخذ نمایندگی از شرکت محور ماشین ( نمایندگی انحصاری کوماتسو لیفتراک ژاپن در ایران ) در زمینه بازاریابی و فروش انواع لیفتراک . شروع به فعالیت اجاره انواع لیفتراک .
سال 1389 تا هم اکنون : فروش و خدمات پس از فروش انواع تجهیزات انباری شامل جک پالت ، استاکر و پالت تراک در انواع دستی و برقی و شروع به فروش لیفتراک های کارکرده .
سال 1390 تا هم اکنون : اخذ نمایندگی از شرکت محور ماشین ( نمایندگی انحصاری کوماتسو لیفتراک ژاپن در ایران ) در زمینه خدمات پس از فروش و تامین قطعات یدکی اصلی لیفتراک های کوماتسو .
سال 1391: آغاز فروش ، خدمات پس از فروش و تامین قطعات یدکی انواع الحاقی لیفتراک ، باطری و شارژر انواع تجهیزات صنعتی و انباری برقی شامل لیفتراک ، ریچتراک ، یدک کش ، استاکر ، پالت تراک و غیره...در استان فارس و جنوب کشور
.

سال 1391: اخذ نمایندگی از شرکت آسان خودرو (نمایندگی انحصاری لیفتراک های هلی، ماشین آلات زوم لایون، دیزل ژنراتورهای فیکس تک و ماشین آلات معدنی NHL در ایران ) در زمینه بازاریابی و فروش و همچنین خدمات پس از فروش و تامین قطعات یدکی

سال 1392: اخذ نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش شرکت مودرالوگ ( نمایندگی انحصاری خاور میانه تجهیزات انباری آرمانی ایتالیا) در ایران

( جک پالت، استاکر، پالت تراک و غیره...)

امکانات و توانمندیهای این مجموعه شامل :
ارائه آموزش سرویس و نگهداری ، اپراتوری و راه اندازی دستگاه ها بر اساس استانداردهای بین المللی .
ارائه سرویس های دوره ای وارانتی ، سرویس های دوره ای مقطعی غیر وارانتی و قراردادهای سرویس و نگهداری سالیانه .
ارائه تعمیرات مقطعی در سایت مشتری و تعمیرات اساسی و (Overhaul) کامل دستگاه با در اختیار داشتن تعمیرگاه تخصصی .
تامین انواع قطعات یدکی مصرفی نظیر فیلتر ، روغن ، لاستیک ، باطری و...

 
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت پرشین لیفتراک می باشد.