خدمـــات ما


تامین قطعات اصلی

این نمایندگی جهت جایگزینی کلیه قطعات یدکی در راستای برآوردن نیاز مشتریان در کوتاه ترین زمان ، آماده سرویس دهی به کلیه مشتریان می باشد. محصولات تویوتا بالاترین کیفیت و تحت سختگیرانه ترین کنترل و بازرسی تولید می شوند ، بنابراین استفاده از قطعات یدکی اصلی رمز کارایی ، عمر طولانی و استهلاک بسیار پایین محصولات تجهیزات صنعتی تویوتا می باشد . لذا در راستای تحقق اهداف فوق با ارائه قطعات اصلی تویوتا در خدمت مشتریان گرامی می باشد.

خدمات پس از فروش

سرویس و تعمیرات

این نمایندگی در زمینه انجام سرویس و تعمیرات تجهیزات صنعتی تویوتا آماده ارائه خدمات به دارندگان محصولات تویوتا می باشد . این خدمات بر اساس در خواست مالک دستگاه انجام خواهد گرفت و می تواند شامل سرویس و تعمیرات خارج از شرایط وارانتی باشد . در خصوص انجام تعمیرات اساسی بر روی دستگاه ها ، تعمیرگاه این نمایندگی آماده پذیرش دستگاه ها می باشد که این امر با هماهنگی قبلی امکان پذیر است .

وارانتی

کلیه لیفتراک های تویوتا که توسط  این نمایندگی تحت پوشش نمایندگی مرکزی ایرتویا ( نماینده انحصاری تویوتا موتور کورپوریشن ژاپن در ایران ) عرضه می گردد ، دارای یکسال یا 2500 ساعت کاری ( هرکدام زودتر فرا رسد ) وارانتی خدمات پس از فروش می باشد . در دوره وارانتی 4 سرویس رایگان توسط این نمایندگی به خریدار دستگاه ارائه می شود . که براساس مدت زمان کارکرد دستگاه در موعد مقرر انجام می گیرد . این سرویس ها عبارتند از :  

آموزش و راه اندازی دستگاه : این سرویس پس از تحویل فیزیکی دستگاه به خریدار بصورت کارگاه آموزشی یک روزه و توسط کارشناسان این نمایندگی انجام می گیرد.

سرویس های ادواری بر اساس ساعت کارکرد دستگاه : این سرویس ها شامل 3 سرویس در 250 ساعت ، 500 ساعت و 1000 ساعت می باشد که بصورت رایگان در محل استفاده انجام می گیرد .

ضمناً در طول مدت وارانتی ، کلیه خدمات مورد نیاز خریدار که براساس ضوابط و شرایط تجهیزات صنعتی تویوتا تحت پوشش وارانتی قرار گیرد ، توسط کارشناسان این نمایندگی و به صورت رایگان انجام خواهد شد.

قرارداد سرویس و نگهداری

قرارداد سرویس و نگهداری شامل بازدیدهای ماهیانه ، تعیین سرویس ها و قطعات مورد نیاز ، انجام سرویس های عادی و دوره ای ، ارائه آموزشهای حین کار برای اپراتور ها و... می باشد . قرارداد سرویس نگهداری ضامن عملکرد صحیح دستگاه ، افزایش عمر مفید لیفتراک ، کاهش هزینه های ناشی از خرابی های ناگهانی و تعمیرات پر هزینه بوده و همچنین از خسارت هایی که بدلیل از کار افتادن ناگهانی دستگاه متوجه مشتری خواهد بود جلوگیری می نماید . به طور کلی می توان هدف از عقد قرارداد سرویس و نگهداری را چنین بیان نمود :

  • ایجاد ارتباطی مستمر و تنگاتنگ با مشتریان .
  • افزایش سطح رضایتمندی مشتریان .
  • افزایش بهره وری، عملکرد و ایمنی دستگاه .
  • سرویس کاهش هزینه های نگهداری دستگاه .
  • به حداقل رسانیدن زمان توقف دستگاه به منظور تعمیرات .

برای دریافت فرم خدمات می توانید بروی آیکون زیر کلیک کرده و فرم درخواست را دانلود نمایید
پس از تکمیل فرم آنرا به شماره 0711-8425479 فاکس نمایید

 
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت پرشین لیفتراک می باشد.